«WebEtalon» - вебмайстерня у Львові

Реклама для бізнесу в Інтернет

Facebook Instagram

Телефон:

096-319-22-20


Розробка сайтів у Львові

Головний напрямок роботи веб студії - розробка сайтів у Львові. Для цього використовуємо сучасні новаційні підходи в сфері програмування та індивідуальний підхід в розробці дизайну під ваш корпоративний стиль.

Ми пропонуємо застосування комплексних інтернет-рішень для просування ваших брендів, товарів та послуг. Створюємо не просто сайти, а якісні рекламні проекти.

Сайт «Візитка»

Сайт візитка розробка у львові

Розробка сайту «Візитки»

Одним з недорогих і оптимальних для невеликої організації варіантом є сайт-візитка. Пріоритетне завдання сайту - надати потенційному споживачеві всі необхідні відомості і рекламні матеріали. Адміністрування сайту такого типу не передбачає особливої складності. Просування поруч з оптимізацією контенту на сайті при невеликій конкуренції дозволить вивести сайт-візитку на першу сторінку в пошукових системах.


Сайт «Бізнес»

Сайт бізнес розробка у львові

Розробка сайту «Бізнес»

Краще рішення для компанії будь-якого профілю - сайт бізнес. Дозволяє надати клієнтові найбільш повну інформацію про компанію, сферу її діяльності, послуги, що надаються, новини. Добре підходить для організацій, що регулярно оновлюють або змінюють інформацію на сайті.

Переважно, разом з послугою створення сайту цього типу клієнти заздалегідь замовляють супровід сайту, що представляє собою комплексну технічну підтримку сайту разом із просуванням. Успішне просування сайту дозволить зробити проект компанії успішним і конкурентноспроможним на безмежних просторах Інтернету.


Сайт «Каталог»

Сайт каталог розробка у львові

Розробка сайту «Каталог»

Даний тип сайту буде ефективним інструментом для просування рекламної кампанії в Інтернет з великим асортиментом товарів.

На сайті передбачено верстку двох типів сторінок меню. Вкладки головного меню включають важливу інформацію: про компанію, рід занять, умови співпраці або продажу товарів, акції, новинки та ін. Другий тип сторінок програмується для публікації товарів із фото описом та цінами.


Інтернет магазин

Інтернет магазин розробка у львові

Розробка Інтернет магазину

Інтернет-магазин призначений для надання клієнту інформації про товари або послуги компанії і продаж їх онлайн. Технічно це сайт каталог з більшим функціоналом: пошук в каталозі, сортування, фільтрація, замовлення товарів та ін.

Головна перевага інтернет магазину - наповнення каталогу великою кількістю інформаційних розділів з назвами товарів, іх вартістю, характеристиками та зображеннями. Вам потрібно лише вчасно доповнювати та змінювати асортимент товарів і послуг, їх ціну, вносити оновлену достовірну інформацію про продукцію, приймати дзвінки від клієнтів і надавати консультацію щодо пропозицій компанії.