«WebEtalon» - вебмайстерня у Львові

Розробка, адміністрування та просування сайтів Львів

Телефон:

096-319-22-20


Сайт «Каталог» - створення у Львові

Даний тип сайту буде ефективним інструментом для для просування товарів в мережі Інтернет.

На сайті передбачено верстку двох типів сторінок меню. Вкладки головного меню включають важливу інформацію: про компанію, рід занять, умови співпраці або продажу товарів, акції, новинки та ін. Другий тип сторінок програмується для публікації товарів із фото описом та цінами.


Сайт каталог створення у львові ціна

Розробка сайту включає:

  • створення адаптивного шаблону

  • верстка 5-ти сторінок компанії

  • верстка 5-ти сторінок каталогу

Ціна на сайт каталог: 3300 гривень

Термін виконання: 15 днів

Розміщення сайту в інтернет:

  • оренда домену

  • оренда хостингу

Ціна за рік близько: 1500 гривень


Сайт для магазину «Віконний Ряд» Львів

Сайт каталог для магазину Віконний Ряд Львів

Сайт каталог розроблено для магазину «Віконний Ряд». Магазин пропонує продаж товарів у Львові. Віконні системи: металопластикові вікна, двері, віконні блоки на балкон, відливи та підвіконня. Міжкімнатні двері відомих виробників: Папа Карло, Новий стиль, Термінус. Вхідні двері: Страж, Steelguard, Укрдвері, Аплот. Крім того в магазині можна замовити тканинні ролети, ролети «день-ніч», жалюзі на вікна.

Тип сайту: «Каталог»

Сайт для підприємства «Гранітний Ангел» Львів

Сайт каталог для підприємства Гранітний Ангел Львів

Головна продукція підприємства - гранітні пам'ятники у Львові. Сайт каталог зверстано з використанням шести категорій продукції: пам'ятники з граніту одинарні стандартні, одинарні ексклюзивні, подвійні стандартні, подвійні ексклюзивні, пам'яники европейського зразка і дитячі пам'ятники. Для зручного зв'язку клїєнта з менеджером реалізовано форму замовлення дзвінка.

Тип сайту: «Каталог»

Сайт для підприємства «Більярд Центр» Київ

Сайт каталог для підприємства Більярд Центр Київ

Сайт каталог створено для підприємства «Більярд Центр». Підприємство здійснює виготовлення та продаж більярдних столів та аксесуарів для більярду у Києві та інших регіонах України. На сайті реалізовано каталог із чотирьох категорій: столи для російського більярду, столи для американського більярду, столи для гри в снукер та аксесуари для більярду. Кожна категорія поділяється на окремі підкатегорії продукції, що потребує більше часу на розробку даного типу сайту.

Тип сайту: «Каталог»